Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
15300

Прокуратура не допустить відчуження земель Кінбурнської коси

КИЇВ. 18 січня. УНН. Очаківська міжрайонна екологічна прокуратура має намір не допустити відчуження земель унікального ландшафтного парку "Кінбурнська коса". Про це УНН повідомили у прес-службі Очаківської міжрайонної екологічної прокуратури.

Як йдеться у повідомлені, прокуратура під час проведення перевірки законності розпорядження землями регіонально-ландшафтного парку "Кінбурнська коса" в межах території Покровської сільської ради виявила системні порушення органами місцевої влади при передачі у власність громадян земель водного фонду, що перебувають у складі ландшафтного парку.

За результатами перевірки прокуратурою до Очаківського міськрай суду подано 2 позови про скасування рішень Покровської сільської ради щодо виділення земельних ділянок у межах законодавчо встановленої прибережної захисної смуги Дніпровсько-Бузького лиману під будівництво та обслуговування житла, визнання недійсними і скасування державних актів на право власності на вказані землі та їх повернення до державної власності.

За вказаними позовами загальна площа відведених земель природно-заповідного фонду, розташованих у межах прибережної захисної смуги Дніпровсько-Бузького лиману складає 0,35 га вартістю понад 223 тис. грн.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram