Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
37785

Європу накрив сніжний хаос

Напередодні сильні снігопади паралізували рух на дорогах в ряді європейських країн. Залізничне сполучення також виявилося утруднено - поїзди ходять зі значними запізненнями. Служби аеропортів просять пасажирів заздалегідь з'ясовувати інформацію про можливі затримки і скасування рейсів.

Найважча ситуація у Великобританії - в Уельсі оголошено найвищий рівень небезпеки, очікується близько 30 см снігу. Закрито дві тисячі шкіл, в аеропортах в Лондоні, Кардіффі, Брістолі, Екстер і Саусхемптоне відкладені і скасовані десятки рейсів. З перебоями ходять потяги і автобуси.

Засипало снігом також південь Італії, пройдений пік снігопадів у Словаччині та Австрії. Віденський аеропорт був змушений скасувати 160 рейсів, практично не ходили потяги і громадський транспорт у столиці.

Це були рекордні опади для країни: в різних областях випало від метра до двох з гаком снігу, траси стояли в заторах. Заметіль триває, але синоптики обіцяють, що сьогодні опадів буде менше. Принаймні, місцеві жителі на це дуже сподіваються.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram