Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
16650

Іранські атомники перебуватимуть на Рівненській АЕС впродовж двох тижнів

Група іранських атомників перебуватиме на Рівненській АЕС впродовж двох тижнів. Візит відбувається у рамках "Програми підвищення досвіду персоналу регулюючого органу Ірану (INRA) у Державній інспекції з ядерної безпеки на ВП РАЕС". Про це ІМК повідомили в прес-службі Мінпалива. Коло питань, над якими працюватимуть атомники, надзвичайно широке. У першу чергу в навчально-тренувальному центрі іранських фахівців поінформують про історію розвитку регулюючої діяльності у ядерній галузі України, ознайомлять із сучасною законодавчою базою, а також з основними характеристиками рівненських ядерних установок.

Персонал регулюючого органу Ірану також ознайомиться з організаційною структурою управління ВП РАЕС, роботою навчально-тренувального центру, системою підготовки персоналу, технічними засобами навчання тощо.

Ряд питань стосуватиметься досвіду введення в експлуатацію ядерної установки енергоблоку N4. Іранські атомники відвідають блочні щити енергоблоків N1 та N4, машзал блоку N4, дільницю зварювання енергоремонтного підрозділу, службу контролю металу, сховище свіжого ядерного палива.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram