Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
14595

У НУ вважають, що Тимошенко і команда Януковича запроваджують корупційні схеми

"Команда Януковича в обмін на тимчасові знижки на газ заводить країну у тотальну залежність від Росії в атомній енергетиці - чи не єдиній галузі, за допомогою якої в нашої держави був реальний шанс зміцнити енергетичну незалежність від східного сусіда", - йдеться в заяві політиків "Нашої України". Про це ІМК повідомили в перс-службі політсили. "Рік тому в обмін на короткочасну особисту вигоду - підтримку російської сторони на президентських виборах - Юлія Тимошенко здала національні інтереси, уклавши на 10 років кабальні угоди із найвищою ціною на газ у Європі".

"Сьогодні ж уряд Януковича-Азарова знову здає національні інтереси, виправдовуючи безпрецедентні поступки російській стороні "необхідністю виправлення критичної ситуації, у яку країну було загнано попереднім урядом", - переконані депутати.

"В дійсності і Тимошенко, і команда Януковича просто запроваджують нові корупційні схеми. А вся суть протиріч між двома олігархічними угрупуваннями полягає лише в тому, що вони не можуть поділити ті "30 срібників", які готові заплати їм московські господарі за задачу національних інтересів України. При цьому повністю єдині в принциповій готовності їх здавати", - зазначають "нашоукраїнці".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram