Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
32865

Територію Києва планують збільшити до 84,9 тис. га - Москаль

КИЇВ. 21 січня. УНН. Проект землеустрою щодо встановлення та зміни межі м. Києва передбачає збільшення території столиці з 83 тис. 585 га до 84 тис. 974,4 га. Про це повідомив голова постійної комісії Київської міської ради з питань екологічної політики, Денис Москаль, передає УНН з посиланням на прес-службу політика.


За словами Д. Москаля, проект рішення про погодження проекту землеустрою щодо встановлення та зміни межі м. Києва, надійшов на розгляд до постійної комісії Київради з питань екологічної політики.

"Враховуючи важливість документа для збереження територіальної цілісності Києва та захисту Біличанського лісу, екологічна комісія розгляне проект встановлення межі Києва на спеціальному засіданні 22 січня", - наголосив Д. Москаль.

Політик зауважив, що документ передбачає включення до території столиці 2 тис. 75,7 га земель Київської області з одночасним виключенням з меж Києва і передачі області 686,3 га.

"Зокрема, до території Києва планується включити селище Коцюбинське, яке з 2008 року дерибанить Біличанський ліс. Я вкотре наголошую, що затвердження межі столиці збереже багатостраждальний Біличанський ліс від знищення. І закликаю Верховну Раду, особливо тих народних депутатів, які раніше працювали у Київраді, якомога швидше затвердити нові межі Києва. Це вкрай необхідне рішення для збереження 4 тис. га столичного лісу", - зазначив Д. Москаль.

Депутат наголосив, що після затвердження Київрадою проекту землеустрою щодо встановлення і зміни межі м. Києва, документ буде передано для погодження до Київської обласної ради і Київської обласної державної адміністрації та до Верховної Ради для прийняття рішення про встановлення межі столиці.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Київрада ухвалила рішення про створення плану зонування території міста. Таке рішення підтримали 89 депутатів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram