Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Понеділок, 15 серпня 2022 07:35
Новини: Політика
15180

П. Жебрівський: для прийняття бюджету потрібно мінімум два тижні

Лідер політичної партії "Українська Платформа", депутат НУ-НС Павло Жебрівський розповів ІМК, що не буде залучати представників бізнесу, з наближених до нього бізнесових кіл до фінансування своєї політичної сили, а зосередиться на членських внесках. Крім того, поділився своєю думкою і стосовно майбутнього бюджету України.

П. Жебрівський вважає, що раніше середини неможливо прийняти адекватний бюджет країни.

"Мінімум два робочих тижня необхідно для того, щоб цей бюджет можна було хоч в якомусь вигляді прийняти. Нормальний адекватний бюджет по самій процедурі не можливо прийняти раніше 15 травня. Але не виключаю, що може бути зроблена спроба прийняти бюджет якомога раніше. Можуть за один день винести бюджет на прийняття і у першому, і у другому читаннях", - вважає Жебрівський.

Щодо його політичної сили, то за словами П. Жебрівського основу бюджету політичної сили "Українська Платформа" складуть членські внески.

"Ось дивіться бабця іде до церкви і дає пожертву. Чому дає? Бо вірить в Бога, бо вірить, що церква принесе спасіння її душі, так і людина, якщо вона вірить в Партію... Буде затверджена тільки мінімальна сума внеску для члена партії, але обмежувати розмір внеску ніхто не буде. Причому деякі організації вже почали збирати кошти, тернопільська організація починала з тисячі зараз вже до 4-х тисяч гривень збирають. І я думаю, що наступним кроком згідно за динамікою буде 10-15 тисяч гривень. А це вже достатні кошти для проведення необхідної роботи", зазначив співрозмовник ІМК.

Також політик розкрив секрет про те, хто є автор назви партії. "Мені наснилась ця назва. Бо платформа - це основа, а вона має бути українська. До речі ви звернули увагу на коричневий колір у символіці партії? Це колір глини, з якої в принципі має відбудуватись Україна. А символом нашого політичного руху, є символ в якому поєднано чоловіче і жіноче начало в український константі", - повідомив лідер УП.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram