Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
15105

В уряду немає стратегічного бачення перспективи - В.Гладкий

Всередині українського уряду немає чіткого стратегічного бачення перспективи і розуміння того, як треба вирішувати проблеми. Таку думку під час прес-конференції у медіа-холі і ІМК висловив генеральний директор аналітичного Центру "Бюро економічних і соціальних технологій" Валерій Гладкий.

"Якщо у першій частині програми соціально-економічного головні пріоритети визначаються більш-менш зрозуміло, принаймні для тої людини, яка їх певним

чином торкається бюджетних проблем і економічних стратегій, то друга частина, на мою думку, не відповідає змісту першій частині і навіть суперечить їй. А ткож не дає відповіді, яким же чином уряд буде впроваджувати ці нормальні заходи, викладені у першій частині цієї програми. Це свідчить про те, що всередині уряду немає чіткого стратегічного бачення перспективи і як вирішувати проблеми цього року", - заявив В.Гладкий.

За його словами таку тенденцію "можна частково списати на те, що за браком часу не було можливості розробити реальну дійову програму".

"Але із попереднього досвіду складається враження, що у програмі пишеться одне, на ділі робиться інше, при чому програма орієнтована для внутрішнього споживача, МВФ і іншим кредиторам обіцяється інше, і врешті-решт у цьому протиріччі і цих суперечливих обіцянках уряд робить те, що вважає за необхідність, в кінцевому рахунку програми як такої немає" - підсумував експерт.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram