Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
10950

Для Горбаля посада голови Львівської ОДА - заслання - Т.Стецьків

Василь Горбаль чужий для Львівщини, відтак, якщо призначення таки відбудеться, працювати у нашому регіоні йому буде вкрай важко. Очевидно, що він сам не хотів посаду голови ЛОДА. Про це заявив народний депутат Тарас Стецьків. Про це ІМК повідомили в прес-службі Тараса Стецьківа.

"Досі достеменно невідомо, чи саме Василь Горбаль стане новим губернатором Львівщини. Якщо це справді так, то знаючи його непрості взаємини всередині Партії Регіонів, в тому числі, і з Віктором Януковичем, можна сказати, що Горбаля відправляють на заслання. Я майже впевнений, що він не хотів цієї посади", - зазначив Тарас Стецьків.

На переконання депутата, регіоналу буде важко працювати в регіоні.

"Зараз важко спрогнозувати, що це призначення принесе Львівщині. Однак не виключено, що виникатимуть конфлікти. Хоча би тому, що Василь Горбаль для Львівщини - чужа людина, котра все своє свідоме життя провела в Києві. Він ніколи не цікавився нашим регіоном, не має тут ані бізнесових, ані політичних інтересів. Йому буде дуже складно налагодити співпрацю з депутатським корпусом, з місцевою елітою, з політикумом. Тому, на мою думку, і для самого Горбаля, і для Львівщини, такі кадрові зміни не є добрим вибором", - переконаний народний депутат. Тарас Стецьків також додав - не знайшовши спільного знаменника з місцевою елітою, Василь Горбаль може зайняти агресивну позицію, що небезпечно для регіону в іцілому.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram