Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
17655

Україна та Швеція обговорили співпрацю у секторі охорони довкілля

19 квітня 2010 року відбулася зустріч Міністра охорони навколишнього природного середовища України В. Бойка із Надзвичайним і Повноважним Послом Швеції в України С. Гуллгреном, про це ІМК повідомили в прес-службі Мінприроди. Метою зустрічі стало обговорення результатів двосторонньої співпраці та надання Українській стороні зовнішньої допомоги в сектор охорони довкілля.

Під час зустрічі сторони обговорили подальше співробітництво зі Шведською

стороною в рамках Меморандуму про порозуміння між Міністерством охорони навколишнього природного середовища України та Шведською агенцією охорони довкілля про співробітництво у галузі охорони навколишнього природного середовища та питання спільного впровадження Кіотського протоколу до Рамкової конвенції ООН щодо зміни клімату.

Сторони відзначили необхідність подальшого плідного співробітництва з питань управління водними ресурсами, повітрям та відходами, реформи системи природоохоронних дозволів та використання новітніх технологій, обміну досвідом щодо гармонізації національного законодавства України із законодавством Європейського Союзу та інших.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram