Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
12885

Тривалість обговорення бюджету не буде ідеальною - О.Зарубінський

Обговорення проекту бюджету бажано ще на стадії його презентації провести якомога швидше. Про це в ефірі одного з телеканалів повідомив народний депутат від фракції Блоку Литвина Олег Зарубінський, відповідаючи на запитання, чи буде дотримано процедуру при прийнятті бюджету.

"Безумовно, бюджет має бути обговорений. Тривалість цього обговорення, на жаль, не буде ідеальною як це передбачено. Це бюджет на 2010 рік, тобто сьогодні кінець квітня, а бюджету немає, і якщо виходити з якихось тепличних умов, то, можливо, й треба було б бюджет приймати за 2 місяці, але тоді незрозуміло взагалі навіщо його приймати. А страждають перш за все люди, бо витрати й фінансування йдуть в місяць, виходячи з 1/12 попереднього бюджету", - наголосив політик.

Також, за його словами, коли кажуть про те, що 9 травня ветерани мають одержати певні гроші, то вони не зможуть їх отримати, якщо бюджет не буде прийнятий.

"Тому це - не ідеальний варіант приймати бюджет швидше, ніж це передбачено навіть за скороченою процедурою, але бюджет хоча б в кінці 4 місяця року на поточний рік має прийматись", - додав О.Зарубінський.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram