Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
19785

Перенесення місцевих виборів - це волютаристське рішення, вважає О.Зарубінський

Прийняте парламентом перенесення місцевих виборів - це волюнтаристське рішення. Про це в ефірі одного з телеканалів повідомив народний депутат від фракції Блоку Литвина Олег Зарубінський.

"Один з аргументів полягає в тому, що не було грошей в бюджеті, а вибори мають фінансуватись з бюджету, якого немає. Частка правди в цьому є. А другий аргумент полягає в тому, що вже 30 травня, навіть якщо вибори б місцеві відбулися, то й тоді б і в такій диспозиції 2 місяці люди знаходилися би вже поза своїми повноваженнями. Третій аргумент - якщо вибори пройшли б 30 травня, вони були б точно такими ж, які всі клянуть, коли в місцеві органи влади обираються політичні партії, а не ті люди, які будуть займатись дорогами, каналізацією, дахами, школами", - заявив політик.

"Є можливість, щоб місцеві вибори відбулись восени 2010 року, є підстави так міркувати, зокрема до ВР вже поданий проект виборчого кодексу достатньо непоганий, який передбачає зміну системи виборів. Другий момент: якщо буде добра воля депутатів, а тут треба 300 депутатів, то можна встигнути внести зміни до Конституції, якими і голови міст, селищ і сіл будуть обиратись як і депутати на однаковий термін. Треба все зробити, щоб вибори пройшли в 2010 році", - зауважив О.Зарубінський.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram