Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
18660

Голова ОБСЄ зустрінеться з тимчасовим урядом Киргизії

Діючий голова ОБСЄ, державний секретар - міністр закордонних справ Казахстану Канат Саудабаєв у вівторок в Бішкеку проведе зустрічі з керівництвом тимчасового уряду Киргизії, повідомив на брифінгу в Астані офіційний представник МЗС Казахстану Аскар Абдрахманов.

"Саудабаєв проведе зустрічі з керівництвом тимчасового уряду Киргизької Республіки, представниками дипломатичного корпусу і міжнародних організацій, акредитованих в Киргизстані, лідерами ряду політичних партій, НВО і цивільного суспільства, відвідає місію ОБСЄ", - сказав Абдрахманов.

За його словами, очікується, що під час запланованих переговорів відбудеться обмін думками з метою оцінки ситуації, що склалася після недавніх подій в Киргизстані.

У Киргизії 7 квітня мітингуючі зайняли Будинок уряду Киргизії, влада перейшла до тимчасового уряду. Президент країни Курманбек Бакієв 16 квітня залишив країну і написав заяву про складання повноважень. Тимчасовий уряд узяв на себе функції президента, уряду і парламенту, розпустившись останній своїм декретом. Потім було також розпущено Конституційний суд країни. Тимчасовий уряд пообіцяв, що протягом трьох місяців проведе в країні конституційну реформу, організувавши референдум по основному закону, а протягом півроку - президентські і парламентські вибори.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram