Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
18465

В Івано-Франківську збудують центр реабілітації для дітей-інвалідів

В Івано-Франківську збудують центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями, повідомили ІМК в міськраді.

Для реалізації проекту Івано-Франківська міськрада вирішила викупити майно ВАТ "Автоливмаш" на вул. Юності, 23 загальною вартістю понад 200 тис. грн. Викуплене майно - це обладнання стадіону - ворота, глядацькі лавки і т.п.

Ділянка під стадіоном вибрана за погодженням з фахівцями німецького благодійного товариства Knorr-Bremse Global Care, яке має намір за власні кошти побудувати в Івано-Франківську центр для дітей-інвалідів.

За умови підведення усіх комунікацій на земділянці площею 2-5 га товариство побудує центр за європейськими стандартами на 50 осіб протягом 8-12 місяців.

Тут діти-інваліди будуть отримувати медичне лікування, навчатися і працювати.

Knorr-Bremse Global Care оплатить вартість будівництва центру і його функціонування протягом перших двох років.

Німецька Knorr-Bremse - провідний світовий постачальник гальмівних систем і систем керування для комерційного транспорту з річним обігом понад 3,5 млрд євро.

Для здійснення благодійної діяльності у різних країнах світу Knorr-Bremse утворила у 2005 р. товариство Knorr-Bremse Global Care.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram