Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
15570

Незалежне видання Virus Bulletin провело тестування антивірусів

Дане тестування проводилося з метою визначення якості антивірусного продукту і його здібності виявляти поліморфні віруси на базі операційної системи Windows XP, використовуючи пакет оновлень Service Pack 3 (SP3). При оцінюванні антивірусних продуктів фахівці Virus Bulletin також враховували кількість помилкових спрацьовувань.

У проведеному тестуванні взяли участь рекордна кількість антивірусів - 60 продуктів відомих світових вендорів. Але тільки 40 з них були удостоєні нагороди VB100. Інші 20 рішень, серед яких такі широко відомі продукти як Kaspersky Anti-Virus 6, Microsoft Security Essentials, Norman Security Suite і багато інших, не пройшли цей тест.

Перше місце зайняла працює на сканерах Avast і BitDefender бета-версія AVK 2009 від GDATA. Premium Security Suite 2008 від Avira був другим у виявленні шкідливого ПЗ, F-Secure 2009 - другим у виявленні рекламного і шпигунського ПЗ, а Webwasher від Secure Computing зайняв третє місце в обох категоріях. Також нагороду отримали такі відомі продукти, як ESET, Dr Web, Mc Afee та інші. При цьому слід мати на увазі, що даний рейтинг відображає відсоток виявлення, а не видалення загроз.

Першу нагороду VB100 британське видання Virus Bulletin представило в 1998 році і з тих пір щорічно проводить кілька порівняльних тестувань на базі операційних систем Linux, Windows, Windows серверів і Novell Netware. Для того, щоб отримати право використання логотипу VB100, антивірусний продукт має відповідати двом критеріям: мати здатність виявлення "диких" вірусів при скануванні "з доступу" і "на вимогу" і показувати мінімальна кількість помилкових спрацьовувань.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram