Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Понеділок, 15 серпня 2022 06:16
Новини: Політика
15510

Процес розсекречування архівних документів буде продовжуватись - М.Маломуж

Процес розсекречування архівних документів буде продовжуватись. Про це під час прес-конференції сказав голова Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломуж, передає кореспондент ІМК.

"Процес розсекречування по всім сторінкам історії буде продовжуватись. Ми зараз активно працюємо разом з музеєм і з міністерством культури над цими документами. Це говорить про те, що іде активний процес і вивчення історичних матеріалів, розсекречування. Там, де не було підстав для розсекречування документів, ми їх передаємо або безпосередньо в музеї, абу науковцям для досліджень і цей процес буде продовжуватись по всім сторінкам нашої історії", - підкреслив М.Маломуж.

Він також зазначив, що на сьогоднішній день є матеріали, які не підлягають розсекреченню.

"Є ті матеріали, які є надзвичайно важливі для безпеки держави, які ми не можемо розсекретити, тому що в свій час проводилися операції і вони до сьогоднішнього дня можуть мати економічні наслідки, особисті проблеми тих людей, які приймали участь в цих заходах, тому ми будемо глибоко і виважено підходити до оцінки цих матеріалів", - сказав М.Маломуж.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram