Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
11265

Цього року продадуть близько 1 млрд грн боргів - О.Тесленко

"За нашими оцінками, у цьому році все-таки буде продано близько 1 млрд грн боргів, або 120 млн доларів", - заявив ІМК генеральний директор групи компаній "eCall" Олексій Тесленко.

За його словами, у 2009 році керована ним група компаній "eCall" (до складу якої входить комерційний контакт-центр преміум-класу "eCall"; бюджетний контакт-центр "Hotliner", який надає повний спектр аутсорсингових послуг вхідного і вихідного телефонного маркетингу та який є лідером на українському ринку послуг контакт-центрів; колекторська компанія "Verdict") отримала 10,4 млн грн чистого прибутку, в порівнянні з 6,065 млн грн у 2008 році.

"На сьогоднішній день структура така, що 60% відсотків доходів ми отримали від колекшну, а 40% - від колл-центрів. Водночас, у цьому році структура буде трошки іншою, і доля доходів від колл-центрів буде збільшуватися", - повідомив О.Тесленко.

На запитання, на чому ґрунтується його переконання, що борги будуть продаватися, О.Тесленко заявив: "У 2009 році багато банків виходили з пропозицією оцінити свої портфелі і в результаті не продавали їх. Вони фактично примірялися, прицінювалися, вони оголошували про продаж, більшість учасників брали портфель, оцінювали, а потім ця робота припинялася".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram