Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Середа, 10 серпня 2022 20:12
Новини: Політика
13800

В.Бойко зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Швеції в Україні

Міністр охорони навколишнього природного середовища України Віктор Бойко зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Швеції в України Стефаном Гуллгреном. Метою зустрічі стало обговорення результатів двосторонньої співпраці та надання українській стороні зовнішньої допомоги в сектор охорони довкілля, повідомляє перс-служба Міністерства.

Під час зустрічі сторони обговорили подальше співробітництво зі Шведською стороною в рамках Меморандуму про порозуміння між Міністерством охорони навколишнього природного середовища України та Шведською агенцією охорони довкілля про співробітництво у галузі охорони навколишнього природного середовища та питання спільного впровадження Кіотського протоколу до Рамкової конвенції ООН щодо зміни клімату.

Також паном Стефаном Гуллгреном було окремо поінформовано про започаткування Ініціативи Швеції/Європейського Союзу щодо екологічної ситуації та ефективності використання енергії в Східній Європі/Україні.

За результатами зустрічі сторони відзначили необхідність подальшого плідного співробітництва з питань управління водними ресурсами, повітрям та відходами, реформи системи природоохоронних дозволів та використання новітніх технологій, обміну досвідом щодо гармонізації національного законодавства України із законодавством Європейського Союзу.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram