Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Пʼятниця, 12 серпня 2022 04:56
Новини: Політика
11805

В українському законодавстві немає визначення проблемних кредитів - О.Тесленко

"В українському законодавстві немає правильного визначення проблемних кредитів. Є класифікація ризиків Національного банку, але за бажання банк може маніпулювати. І тому суми про прострочені заборгованості у банків занижені", - заявив під час прес-конференції у медіа-холі ІМК генеральний директор групи компаній eCall Олексій Тесленко.

За його словами, зазвичай, колекторські компанії сьогодні спеціалізуються на досудовій стадії врегулювання.

"Але деякі банки окремо замовляють у нас послугу, так званий "лігал колекшн". Ми працювали з кількома банками, але цей відсоток не дуже великий. Досудове врегулювання при розумному підході більш ефективне в нашій країні, ніж судове, оскільки боржник може затягувати процес, і все це триває місяцями, якщо не роками", - розповів О.Тесленко.

Він також зазначив, що керована ним колекторська компанія працює не лише з боргами банків, а й з фізичними особами та комунальними організаціями і телекомкомпаніями.

"Є юридичні особи, підприємства, які заборгували банкам, і от їхніми боргами в основному нині займаються особисто банки. Але у тих не так багато ресурсів і вони в основному надають перевагу великими корпоративними кредитами, і без уваги залишається "серединка" - це невеликі кредитори, з якими потрібно працювати системно. Ми хочемо вийти на цей ринок і працювати з ними", - повідомив О.Тесленко.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram