Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Понеділок, 08 серпня 2022 22:17
Новини: Політика
16275

Україна пройшла максимальний пік весняної повені - МНС

Міністр з питань надзвичайних ситуацій Нестор Шуфрич повідомив, що Україна пройшла максимальний пік весняної повені. Про це він сказав сьогодні на брифінгу, передає кореспондент ІМК.

"Ми пройшли максимальний пік повені, який очікувався під час весняного водоходу, зокрема пік спостерігався саме 18 квітня на рівні 93,3 м за Балтійською системою. Зараз ми спостерігаємо рівень води на контрольній позначці біля мосту Метро на рівні 92,75 м", - наголосив Н.Шуфрич.

За його словами, у разі незбільшення дощових опадів можна говорити, що з кожним днем рівень води у Дніпрі буде зменшуватись на декілька сантиметрів.

Також міністр МНС поінформував, що наразі вже можна говорити, що пік проходження води по річці Десна, який відбудеться днями, не вплине на підвищення рівня води до критичного в акваторії Дніпра.

"Сьогодні ми також маємо позитивну інформацію від наших румунських колег, яка полягає в тому, що за рахунок стримування і скиду води водосховища басейну річки Дунай можна констатувати позитивні прогнози щодо проходження високої води в басейні цієї річки", - сказав Н.Шуфрич.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram