Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Четвер, 18 серпня 2022 16:38
Новини: Політика
13155

В.Янукович зустрінеться з правозахисниками

Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов поінформував сьогодні Президента України про виконання вказівки Глави держави щодо забезпечення дотримання прав людини в органах МВС. Про це ІМК повідомили в прес-службі Глави держави.

Зокрема, йшлося про критику з боку Президента щодо скасування при міністерстві внутрішніх справ Управління, що відстежувало та моніторило дотримання прав людини. Президент наголосив про необхідні відновлення такого моніторингу.

Міністр внутрішніх справ на виконання вказівки Президента України ввів до складу колегії МВС відомого правозахисника Едуарда Багірова. На чолі з ним створюється при МВС громадська рада із захисту прав людини.

Такі ж ради, очолювані відомими правозахисниками, будуть створені в усіх обласних центрах і великих містах України і вони матимуть достатньо широкі функції з моніторингу прав людини. Про це сьогодні міністр внутрішніх справ поінформував главу держави.

Президент України Віктор Янукович повідомив, що найближчим часом він має намір зустрітися з широким колом правозахисників і обговорити з ними питання про становище з правами людини в Україні.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram