Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Понеділок, 15 серпня 2022 09:50
Новини: Політика
23655

"Київтранспарксервіс" може закритись, якщо з нього стягнуть штрафні санкції - ГО

27 квітня в Київському адміністративному окружному суді відбудеться судовий розгляд за позовом Державної інспекції по контролю за цінами щодо стягнення з підприємства "Київтранспарксервіс" 43,5 млн грн за використання незаконно завищених і необґрунтовано завищених тарифів за паркування в місті Києві. Про це, як передає кореспондент ІМК, під час прес-конференції сказав голова громадської організації "Комітет прямої дії" Дмитро Гнап.

"Київтранспарксервіс" відмовився за рішенням Державної інспекції по контролю за цінами сплачувати санкції в розмірі 43,5 млн грн, після цього інспекція звернулася до суду і за тиждень суд розгляне цю справу", - додав він.

Також за словами Д.Гнапа, якщо вдасться через суд примусово стягнути з "Київтранспарксервісу" штрафні санкції, то це підприємство взагалі може закритись, оскільки 43,5 млн грн - це річний дохід цього підприємства.

Він зазначив, що підставою для санкцій Держінспекції стали необґрунтовані тарифи за паркування. "Водій, купуючи талон в центрі міста за 10 грн оплачує 2 речі. "Місцевий збір за паркування (17 копійок) йдуть в бюджет міста. Послуги з утримання паркувальних майданчиків (9.73 грн) йдуть у касу "Київтранспарксервісу"", - розповів Д.Гнап.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram