Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Понеділок, 08 серпня 2022 07:12
Новини: Політика
15840

Освіта в Україні має бути повністю безкоштовною - П.Симоненко

Освіта в Україні має бути повністю безкоштовною. Про це на зустрічі зі студентами Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т. Шевченка сказав лідер Компартії України Петро Симоненко, повідомили ІМК в прес-службі КПУ.

"Сьогодні треба повністю профінансувати освіту. Молода людина не повинна залежати від того, скільки грошей мають її батьки. ...Ми все робимо, щоб ліквідувати дисбаланси і несправедливість відносно долі кожного, хто тут присутній чи поки що знаходиться за межами цього чудового навчального закладу", - сказав лідер комуністів.

За словами П.Симоненка, освіта повинна бути під постійним державним контролем. Крім того, додав лідер КПУ, "освіта повинна бути повністю безкоштовною, щоб всі мали право і можливість її отримати".

"Ні в якому разі ніхто не повинен платити. Завжди ставлять питання: звідки брати гроші? Ми знаємо звідки брати гроші та як наводити порядок", - заявив Петро Симоненко, підкресливши необхідність посилення боротьби з тіньовою економікою та корупцією.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram