Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
11445

Ніякої групи Портнова у парламенті бути не може - І.Гринів

Заява представника ПР Михайла Чечетова, про те, що "група Андрія Портнова залишається в БЮТ і буде голосувати так як буде треба коаліції" викликала у БЮТ обурення. Як повідомив ІМК депутат фракції БЮТ Ігор Гринів, у фракції відмовляються навіть визнавати існування групи Портнова.

За словами політика, існування групи Портнова має бути підтверджено публічною заявою.

"Я не знаю, що таке група Портнова, я знаю, що парламент формується на підставі виборчого закону, що передбачає участь в ньому партій і блоків, і ніякого поняття груп там не передбачено. Відповідно ніякої групи Портнова у парламенті бути не може, і якщо якась кількість людей хоче себе класифікувати як групу Портнова, то для цього їм необхідно зробити відповідну заяву", - сказав І.Гринів.

Позицію самого Портнова, який склав депутатські повноваження, І. Гринів вважає прикладом для наслідування.

"Портнов, принаймні, вчинив порядно, склавши з себе депутатські повноваження. Всі, хто хочуть піти, повинні сказати про це чесно і відверто, скласти з себе повноваження і йти туди, куди хочуть. І тоді, на наступних виборах, вони будуть балотуватися від тих політичних сил, від яких вважають за потрібне", - сказав політик.

"На жаль, - зазначив він, - змушений констатувати, що КС, дозволивши формувати коаліцію окремими депутатами, створив дуже поганий прецедент не для БЮТу, а для всієї Україні".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram