Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
208515

У Львові міліція застосувала фізичну силу до депутатів - ВО "Свобода"

Під час сесійного засідання Львівської обласної ради 20 квітня міліціонери під керівництвом заступника начальника головного управління МВСУ у Львівській області, депутата Михайла Дзюдзя не впускали депутатів фракції ВО "Свобода" Ірину Сех та Олега Панькевича до сесійної зали, застосовуючи грубу фізичну силу. Про це ІМК повідомили у прес-службі ВО "Свобода". Інцидент відбувся після того, як голова обласної ради Мирослав Сеник відмовився поставити на розгляд питання про встановлення меж села Малехів, як було вирішено під час голосування. Відтак "свободівці" намагалися провести до зали голову сільської ради та представника громади.

І.Сех та О.Панькевич вийшли до пікетувальників, щоб запросити до зали представників громади. Коли вони спробували зайти, міліціонери біля входу перекрили їм шлях, не відчиняли двері із середини.

"У всьому цьому брав участь заступник начальника обласної міліції Михайло Дзюдзь, - розповідає І.Сех. - Саме він віддавав наказ "скрутити руки Панькевичу і вести його в каталажку". Я не пригадую схожих прикладів нападу правоохоронців на депутатів. Вочевидь, у нас вже запанували нові порядки... Правоохоронці пояснюють свої дії тим, що депутати намагалися провести до зали "сторонніх осіб". То хочу нагадати, що згідно зі ст. 46. Закону "Про місцеве самоврядування", сесії рад проводять гласно, і лише в разі необхідності може бути прийняте рішення про проведення закритої сесії. Депутати такого рішення не приймали".

Попри наполягання депутатів увімкнути трансляцію сесії на вулицю, М.Сеник цього не зробив. Його дії можна трактувати лише як прикривання злочинів земельної мафії.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram