Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Понеділок, 15 серпня 2022 15:21
Новини: Політика
18435

Лише 100% проплата населення може відтермінувати підвищення тарифів - Київводоканал

КП "Черкасиводоканал" звернулося до жителів Черкас з проханням вчасно сплачувати за воду. На переконання керівництва водного підприємства, лише 100% проплата населення може відтермінувати підвищення тарифів. Про це ІМК повідомили у прес-службі міськвиконкому.

"Підприємство сьогодні переживає скрутні часи. Утримання сотень кілометрів мереж водопостачання та водовідведення, зростання витрат на коагулянт, реагенти, забезпечення належної роботи насосних станцій, Дніпровської водоочисної станції лягає важким тягарем на підприємство, - говорить директор КП "Черкасиводоканал" Сергій Овчаренко. - Тож для нормальної роботи підприємства вже треба переглядати діючі тарифи. Проте ми вдаємося до такого кроку лише у крайньому випадку, усвідомлюючи непопулярність цього рішення. Тому просимо всіх черкасців відповідально поставитися до оплати послуг за воду - це дасть змогу залишити ще на деякий час діючі нині тарифи на тому ж рівні".

Крім того, у підприємства нині залишається ще досить велика кількість людей, які мають заборгованість минулих періодів. Таких, зокрема, в Черкасах приблизно 5 тис. абонентів. За словами начальника абонентного відділу КП "Черкасиводоканал" Валерія Власюка, у березні кількість боржників зменшилась на 30%, проте й це ситуацію кардинально не змінило й загальна заборгованість перед підприємством нині ще залишається доволі значною.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram