Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
10800

В.Цушко зустрівся з Послом Федеративної Республіки Бразилія

Міністр економіки України Василь Цушко зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Бразилія в Україні Антоніо Фернандо Круз-де-Мелло. Про це ІМК повідомили у прес-службі Мінекономіки. Учасники зустрічі обговорили стан та перспективи двостороннього торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва. Зокрема, домовилися про започаткування нових форм співпраці в космічній та фармацевтичній галузях, у сфері авіабудування, енергозбереження, сільського господарства, оборони та інших.

"Бразилія є ключовим торговельно-економічним партнером України в латиноамериканському регіоні", - наголосив міністр економіки України.

У цьому контексті міністр економіки та Посол Бразилії в Україні обговорили питання організації та проведення наступного четвертого засідання Комісії, яке заплановане на липень поточного року в Бразилії. Учасники зустрічі наголосили також на важливості залучення бізнесових кіл до виставкових заходів та бізнес-форумів у рамках проведення засідання Міжурядової українсько-бразильської комісії.

Крім того, керівник економічного відомства запропонував підписати двосторонню Угоду про взаємний захист та заохочення інвестицій. За словами міністра економіки, цей документ створить належне правове поле для залучення капіталу до перспективних галузей економіки обох країн.

В.Цушко також запросив бразильських підприємців до співпраці у спільній реалізації низки проектів та програм у рамках проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу ЄВРО-2012.

У свою чергу, А.Круз-де-Мелло зазначив, що Бразилія готова розглянути пропозиції української сторони щодо участі в інфраструктурних проектах у рамках підготовки України до ЄВРО-2012 та зацікавлена у підписанні низки міждержавних угод, зокрема щодо відміни візового режиму між країнами, а також щодо прямого повітряного сполучення між Україною та Бразилією.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram