Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
13455

Ю.Ященко: рентабельність інвестицій у галузь - прямопропорційна приросту видобутку вугілля

Відповідаючи на запитання лідерів незалежних профспілок гірників щодо подальшого розвитку вугільної галузі, міністр вугільної промисловості Юрій Ященко зазначив, що серед усіх можливих на сьогодні варіантів значна увага приділятиметься залученню інвестицій. Як і питання приватизації, інвестиційні процеси мають проходити в цивілізованому руслі за наявності зваженого, справді державницького підходу. Про це ІМК повідомили у прес- службі Міністерства вугільної промисловості. "Для початку ми повинні вивчити інвестиційну ємність галузі, адже інвестиції лише тоді рентабельні, коли забезпечені відповідним рівнем приросту видобутку вугілля по кожному окремому підприємству", - зазначив міністр.

Сьогодні спеціалістами міністерства активно ведеться робота щодо залучення інвестицій. Адже тільки на технічне переоснащення галузь потребує 4,6 млрд грн, а в проекті Державного бюджету передбачається 1,3 млрд грн. Розглядаються різні джерела можливого інвестування: це і залучення вітчизняного приватного капіталу, і співпраця як із закордонними, так і з банківськими установами України тощо.

Планується, що залученню інвестиційних коштів на кожне окремо взяте підприємство, на кожен окремий інвестиційний проект передуватиме створення прозорої інвестиційної програми, підписання інвестиційного договору з урахуванням вимог дотримання енергетичного балансу держави, погодження умов інвестування із трудовими колективами.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram