Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Вівторок, 09 серпня 2022 05:37
Новини: Політика
16200

Працівники "Дніпропресу" провели акцію протесту проти невиплати зарплатні

Працівники одного з найбільших машинобудівних заводів України - дніпропетровського заводу "Дніпропрес" - сьогодні провели мітинг протесту проти затримок з виплатою заробітної плати, передає "Радіо "Свобода".

За словами протестувальників, упродовж останніх місяців профспілка підприємства не один десяток разів зверталася до адміністрації заводу з пропозиціями і вимогами про дотримання інтересів і прав робітників заводу, але відповіді не було. Працівники кажуть: керівництво продовжує затримувати виплату зароблених ними грошей і порушувати Закон України "Про заробітну плату". Працівники твердять, що їм винні гроші ще з 2008 року.

Крім того, робітники намагалися привернути увагу і адміністрації заводу, і держструктур до проблеми розпродажу унікального обладнання заводу. Обладнання заводу, впевнені робітники, є запорукою отримання замовлень, а отже - збереження робочих місць.

Наразі загальна сума заборгованості з заробітної плати на підприємстві сягає 7 мільйонів гривень. За підсумками акції протесту працівники ухвалили звернення до найвищих посадовців держави з вимогою сприяти врегулюванню ситуації із зарплатнею. "Дніпропресівці" вимагають, аби зарплатні борги їм повернули до 1 червня 2010 року.

ВАТ "Завод "Дніпропрес" - єдине в Україні машинобудівне підприємство, що спеціалізується на розробці та виробництві важкого гідропресового устаткування. Існує з 1955 року.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram