Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
14490

EADS візьме участь у тендері на постачання заправників для ВВС США

Європейський аерокосмічний концерн (EADS) братиме участь у тендері на постачання літаків-заправників для американських військово-повітряних сил, заявило керівництво європейської компанії. Відомо, що EADS збирається запропонувати Пентагону військовий варіант літака A-330, розроблений дочірнім підприємством компанії, - французькою Airbus.

Наприкінці березня ц. р. EADS оголосив, що розглядає можливість повернення на тендер з постачання літаків-заправників для Пентагону. Тоді повідомляли, що Європейський аерокосмічний концерн готовий боротися за контракт на загальну суму 35 млрд дол. за 179 літаків.

Нагадаємо: EADS та Northrop Grumman вже вигравали (2008 р.) тендер на постачання літаків-заправників для Пентагону, проте міністр оборони США Роберт Гейтс скасував цю оборудку на користь Boeing. На початку березня ц. р. EADS та Northrop Grumman оголосили про відмову від боротьби, пославшись на те, що Пентагон явно віддає перевагу Boeing.

Нині основу парку "танкерів, що літають" американських ВВС складають літаки KC-135 Stratotanker, розроблені компанією Boeing. Їх було прийнято на озброєння ще 1957 р.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram