Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
13185

А.Гриценко: діти не хочуть сидіти за шкільною партою до 19 років

"Перехід до 12-річного навчання у середній школі був помилкою, однак повернення до "десятирічки" має відбуватися спокійно, зважено, системно. Такого висновку дійшли учасники "круглого столу", присвяченого проблемам освіти, що відбувся у Кіровограді за участю батьків, вчителів, представників місцевих відділів науки та освіти", - зазначив Анатолій Гриценко, голова парламентського Комітету з питань нацбезпеки та оборони,

який є автором законопроекту N 5252 про повернення до 10-річного терміну навчання у школі. Про це ІМК повідомили в прес-службі політика. А.Гриценко пожартував, що впровадження Болонського системи навчання призвело до того, що у молодших класах третина учнів ще у памперсах, а у старших - вже мають своїх дітей.

"Ми вкрали один рік дитинства й один рік дорослого життя в учнів", - заявив він.

Представники освіти поінформували, що сьогодні в останніх класах школи різко скоротилося число учнів. Більшість йде з 9 класу до технікумів, коледжів, бо не хочуть сидіти за шкільною партою до 19 років.

Учасники дискусії погодилися, що Болонський система створениа для певних соціальних стандартів, а модульна система навчання спрямована дати можливість студентам спокійно переходити з одного вузу до іншого, "з Кембриджу до Сорбонни". Однак українські реалії є такими, що дуже незначна кількість випускників має можливість навчатися за кордоном.

"На жаль, ми не досягли того, що мали досягти. Натомість - багато втратили", - зазначив А.Гриценко.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram