Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
10485

М.Томенко перебуває з робочою поїздкою у Тернопільській області

Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко у середу перебуває з робочою поїздкою у Тернопільській області. Про це ІМК повідомили в прес- службі ВР. М.Томенко планує зустрітися зі студентами та професорсько-викладацьким складом Тернопільської філії Європейського університету та презентувати їм свої книги "Історія української Конституції", "Український романтик Микола Гоголь", "Теорія українського кохання", примірники яких передасть до

бібліотеки університету.

Перебуваючи у Тернополі, М.Томенко зустрінеться з керівниками дошкільних закладів міста та презентує їм диск "Слуханка для української малечі", який отримають всі дитячі садочки Тернополя та області. Також М.Томенко відвідає Тернопільську школу-інтернат для дітей, хворих на ДЦП, де за його підтримки у минулому році було побудовано спортивний майданчик з тренажерами.

Окрім того, Заступник Голови Верховної Ради дасть прес-конференцію для місцевих засобів масової інформації та виступить в прямому ефірі на Тернопільському обласному державному телебаченні.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram