Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
11295

До кінця року на Донеччині зекономлять 30% газу для опалення - А.Делинський

В Донецькій області зекономлено 26,6% газу завдяки програмі енергозбереження в комунальній енергетиці. Ми переконані, що до кінця року буде 30%. Про це, як передає кореспондент ІМК, під час відкриття виставки "Енергоефективність та енергозбереження" сказав директор Інституту технічної теплофізики Академії наук, академік Академії наук України Андрій Делинський.

За його словами, в Україні вже працює програма енергозбереження в комунальній енергетиці (програма збереження газу), вона була складена на 5 років. "Поставлені завдання практично виконані у Донецьку, а завданням було зекономити 30% газу, який йде на опалення", - наголосив він.

Також А.Делинський зазначив, що багато державних програм, в яких немає конкретних цифр і термінів, не дають результатів.

"Сьогодні ми маємо навчитись працювати по-новому, складаючи програми, чітко ставити завдання і їх виконувати. Завдання мають бути посильними, вони мають виконуватися, і має отримуватися результат. Також потрібно думати про викупну спроможність технологій і завдань, які ми ставимо перед собою", - додав академік.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram