Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
16110

РФ і України підписали Декларацію про співпрацю між прикордонними областями

Сьогодні у Харкові в ході зустрічі керівників прикордонних регіонів була підписана Декларація про співробітництво між прикордонними областями Російської Федерації та України. Про це ІМК повідомили в прес-службі ХОДА. З боку Росії Декларацію підписали: Губернатор Бєлгородської області Євген Савченко, Губернатор Брянської області Микола Денін, Губернатор Воронезької області Олексій Гордєєв, Губернатор Курської області Олександр Михайлов, Губернатор Ростовської області Володимир Чуб, Губернатор Краснодарського краю Олександр Ткачов.

З боку України: голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін, голова Донецької ОДА Анатолій Близнюк, голова Луганської ОДА Валерій Голенко, голова Сумської ОДА Юрій Чмир, голова Чернігівської ОДА Володимир Хоменко, голова Запорізької ОДА Валерій Голенко, голова Ради міністрів АР Крим Василь Джарти.

Сторони домовилися про наступне:

- провести спільні заходи, присвячені святкуванню 65-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні; - надавати всебічну підтримку регіонам Росії та України у розвитку і зміцненні партнерських відносин між регіонами в сферах економіки, науки, культури, медицини, освіти, туризму, молодіжної політики і спорту, взаємодіючи в рамках своїх повноважень, відповідно до положень національного законодавства; - сприяти обміну досвідом та інформацією у сфері підготовки та проведення спортивних і культурних заходів, економічних і туристичних форумів, розвитку шляхів транспортного сполучення.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram