Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
14985

Нацрада сьогодні призначила 5 позапланових перевірок

На сьогоднішньому засіданні Національної ради з питань телебачення та радіомовлення було призначено 5 позапланових перевірок, дві з них - на прохання самих телекомпаній, для вирішення питання про скасування санкцій, які мають ці компанії. Про це сьогодні під час прес-конференцію сказав голова Національної ради з питань телебачення та радіомовлення Володимир Манжосов, передає кореспондент ІМК.

Як зауважив В.Манжосов, за власним бажанням компаній призначено позапланову перевірку ТРК "Гурзуф 21 вік" (селище міського типу Гурзуф) і ТРК "Оріон" (місто Вознесенськ Миколаївської області).

"Одна з цих 5 перевірок є більш плановою, ніж позаплановою, оскільки рік діяльності "Телекомінтерсервіс" (місто Чоп) вже сплинув, і дві позапланові перевірки призначені за скаргами громадян, а також запитання щодо відсутності журналу ведення програм", - додав він.

В той же час В.Манжосов зазначив, що члени Нацради вважають, що позапланових перевірок має бути якомога менше, оскільки це - крайній захід, який має вживати Нацрада.

"Оскільки всі підстави для цього є, то таку перевірку ми призначаємо", - резюмував він.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram