Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
16545

Показники прибутку Yahoo погіршилися

Інтернет-компанія Yahoo оприлюднила показники продажів і прибутку за підсумками першого кварталу, які виявилися нижчими за очікування трейдерів.

Причиною зниження стала втрата ринкової частки компанії на ринку інтернет- пошуку. У першому кварталі Yahoo втрачала ринок інтернет-пошуку, тоді як Google і Microsoft Bing його набирали.

У першому кварталі чистий прибуток Yahoo більш ніж подвоївся і склав 310,2 млн доларів або 22 цента на акцію, проти 117,6 млн доларів або 8 центів на акцію за аналогічний період минулого року. За вирахуванням виплат по комісії партнерським сайтам, виручка інтернет-компанії склала 1,13 млрд доларів, проти 1,17 млрд очікуваних в середньому по ринку. Після публікації цих даних папери Yahoo втратили в ціні майже 4% і закрилися на рівні 17,7 долара за акцію.

У поточному другому кварталі компанія чекає виручку на рівні 1,6-1,68 млрд доларів. У першому кварталі Yahoo також отримала 5% від валової виручки за рахунок продажу рішень Zimbra і 2% виручки від партнерства з Microsoft. Глава компанії Керол Барц визнає, що компанія поки працює гірше основних конкурентів. CEO Yahoo обіцяє, що надалі Yahoo продовжить курс на зниження витрат, щоб утримати чистий прибуток на тлі падіння бізнесу.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram