Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
11775

Перші 50 днів В.Януковича пройшли непогано - К.Бондаренко

Директор Київського інституту проблем управління ім.Горшеніна, політолог Кость Бондаренко вважає, що перші 50 днів роботи Віктора Януковича у якості Президента України "пройшли непогано". Таку думку він висловив у коментарі кореспонденту ІМК.

"По-перше, він відбудував структуру влади, а це вже немало. Крім того, є якісь певні починання, є відбудована багатовекторність у зовнішній політиці, відбудовані стосунки з Росією, з Європою, як зі стратегічними партнерами. Тому, я думаю, перші 50 днів пройшли непогано. Хоча, як правило, підсумки треба підбивати після 100 днів президентства. Тому треба ще почекати, і тоді вже займатися критикою", - заявив К.Бондаренко.

На запитання, чи будуть конструктивними переговори між В.Януковиче з президентом РФ Дмитром Медведєвим під час їхньої зустрічі у Харкові, експерт заявив: "Я не думаю, що нинішній президент України налаштований на те, щоб смикати тигра за вуса".

"Тому хоча б цим визначається конструктивність переговорів. Деструктивна політика у стосунках зі Сполученими Штатами, Росією та ЄС, думаю, давно вже минула. Україна на сьогодні не може собі дозволити ставати в позу і говорити про те, щ вона є якимось фактором. Україна, нажаль, є фактом міжнародної політики і мусить враховувати всі фактори, які впливають на її політичне життя", - зазначив політолог.

На запитання, чи будуть знижені ціни на російський газ для України у рамках конструктивного діалогу, К.Бондаренко заявив, що "про це вже домовлено попередньо". Водночас він підкреслив, що питання визначення ціни на газ - "це не прерогатива президентів, це прерогатива господарюючих структур".

"Думаю, що насправді ціна на газ буде визначатися у переговорах з "Газпромом" і Міністерством палива та енергетики України, або між "Газпромом" та НАК "Нафтогаз України", - підсумував експерт.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram