Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Понеділок, 08 серпня 2022 06:44
Новини: Політика
16575

Закон про право на носіння зброї ухвалять протягом року - Г.Учайкін

Закон про право на носіння вогнепальної зброї рано чи пізно в Україні буде прийнято. Таку думку в коментарі ІМК висловив голова наглядової ради Української асоціації власників зброї Георгій Учайкін.

На його думку, це станеться протягом цього року.

"Мати право носити зброю повинні всі. А хто захоче - той буде носити, хто не захоче, того примушувати ніхто не буде. Зараз нічого не перешкоджає ухваленню цього закону. Поки було тільки перше читання, законопроект був прийнятий за основу. Зараз будуть доопрацьовувати, напевно, у когось будуть якісь побажання. Ці пропозиції внесуть до профільного комітету, їх розглянуть, винесуть на друге читання і затвердять", - повідомив Г.Учайкін.

На запитання, чи не зможуть скористатися зброєю психічно неврівноважені люди, голова наглядової ради Української асоціації власників зброї заявив, що "психічно неврівноважені люди у процесі підготовки на володіння зброєю й отримання дозволу повинні здати величезну кількість документів". І якщо вони психічно не готові, вони ці випробування просто не пройдуть, стверджує експерт.

"Право на носіння зброї має будь-який громадянин цієї держави. Тому що будь- кому з нас на крайній випадок доведеться захищати себе самостійно. Я, наприклад, бачив чудові зразки жіночих пістолетів вагою 350-400 грамів. Вони дуже маленькі, можуть поміститися в долоні. Жінки можуть спокійно носити такі в сумочці для самозахисту. Я не думаю, що хтось буде стріляти по котах. Який сенс? Тим паче, що кримінальну відповідальність ще ніхто не відміняв", - підсумував Г.Учайкін.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram