Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Середа, 10 серпня 2022 02:17
Новини: Політика
15555

БЮТ внесе проект постанови про нівелювання сьогоднішньої угоди щодо ЧФ РФ

"Наша політична сила буде вносити до Верховної Ради проект постанови, який нівелює підписані В.Януковичем документи про пролонгацію перебування ЧФ РФ в Україні", - про це, як передає кореспондент ІМК, під час брифінгу сказала лідер БЮТ Юлія Тимошенко.

Вона зазначила, що угода, яку сьогодні підписав Президент України Віктор Янукович щодо пролонгації перебування ЧФ РФ на території України, грубо порушує 17 статтю Конституції, яка свідчить, що на території України

забороняється створення і функціонування будь-яких збройних формувань, не передбачених законом.

"На території України не допускається розташування іноземних військових баз. Також у Конституції України є перехідні положення, які створили певні умови для перебування ЧФ РФ на території Криму до 2017 року. Є очевидним, що ці перехідні положення не розповсюджуються на підписання нових угод або на пролонгацію діючих", - наголосила Ю.Тимошенко.

За її словами, такий крок В.Януковича засвідчив, що Президента в Україні немає.

"Це людина, яка нечесно потрапила до влади і яка заради відбілювання власного іміджу й підтримки окремих держав, нехтує Конституцією і повністю руйнує національні інтереси України. Це початок системної руйнації незалежності нашої держави", - резюмувала вона.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram