Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
10650

Газ коштуватиме 230-240 дол. за тисячу кубометрів - Ю.Тимошенко

За прогнозами, які сьогодні є, російський газ коштуватиме 230-240 доларів. Про це, як передає корреспондент ІМК, під час брифингу сказала лідер об`єднаної опозиції Юлія Тимошенко.

За її словами, сьогодні стало очевидним, що вся істерія, яку ПР підняла навколо угоди по газу, була лише ширмою, бо те, "що оголошено в якості досягнення ціни по газовим угодам - є абсурдним".

"У 2009 році внаслідок дій уряду, який я очолювала у промисловості була можливість постачати газ по середній річній ціні у розмірі 228 доларів за тисячу кубічних метрів. Можливо, це не дуже добрі контракти, як говорить сьогодні Янукович, але вони дали ціну нижчу, ніж сьогодні, на базі порушення Конституції і руйнацій національних інтересів, отримав Янукович. За прогнозами, ціна буде 230-240 доларів, тобто вище ніж та, яка була досягнута внаслідок їх домовленостей в 2009 році", - сказала Ю.Тимошенко.

Вона зазначила , що знижка у 100 доларів не просто скасовується, а буде покриватися за рахунок зниження орендної плати за перебування ЧФ РФ в Україні.

"Тобто, насправді, ніяких знижок не буде", - сказала політик.

"Ми будемо захищати Україну усіми силами, які ми маємо, як політична команда, спираючись на підтримку 11 млн людей, які висловили нам підтримку під час президентських виборів", - додала Ю.Тимошенко.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram