Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
14880

Рада Європи хоче обговорити з керівництвом України перспективи співробітництва

Під час візиту Президента України до Страсбурга для участі у сесії ПАРЄ Рада Європи хотіла б почути від вищих посадових осіб України фахову та політичну оцінку раніше затвердженого Плану дій РЄ для нашої країни на 2008- 2011 роки. Про це заявив представник Генерального секретаря Ради Європи Аке Петерсон під час зустрічі з міністром юстиції України Олександром Лавриновичем. Про це ІМК повідомили у прес-службі Міністерства юстиції.

За словами представника Генсека РЄ, європейська сторона готова обговорювати та коригувати, відповідно до бачення нового керівництва Української держави, плани співпраці у напрямках захисту прав людини, розвитку верховенства права, сприяння демократичним процесам.

Зокрема, за словами Аке Петерсона, в Європі надають особливого значення раніше започаткованому співробітництву в рамках проектів по боротьбі з корупцією, судовій реформі та ін. Крім того, за словами представника Генсека РЄ, європейську сторону цікавить позиція нового керівництва української держави щодо необхідності реформування системи прокуратури та пенітенціарної системи України.

У відповідь міністр юстиції України висловив переконання у незмінності прагнень України проводити реформи, у тому числі в напрямках, визначених зобов‘язаннями нашої держави при набутті членства в Раді Європи. Олександр Лавринович запевнив представника РЄ, що Україна здійснюватиме демократичні реформи у тісній співпраці з європейськими інституціями та експертами Ради Європи.

Як повідомлялося, з 26 по 30 квітня 2010 року в Страсбурзі (Франція) відбудеться весняна сесія Парламентської асамблеї Ради Європи. Передбачається участь у сесії Президента України Віктора Януковича.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram