Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
21870

А.Кінах: відмова від високозбагаченого урану підвищила авторитет України

Народний депутат, член парламентської фракції Партії регіонів, президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах вважає, що Україна гідно та ініціативно бере участь у загальносвітовому процесі підвищення ядерної безпеки. Про це ІМК повідомили у прес-службі фракції.

За словами Анатолія Кінаха, "світова спільнота, усвідомлюючи загрози зберігання зброї та сировини для її виготовлення, фактор міжнародного тероризму, нестабільних політичних режимів, військових і природних катаклізмів, наполегливо йде шляхом скорочення ядерного озброєння та матеріалів". Політик зазначив, що Росія і США, підписавши у Празі договір про обмеження стратегічних наступальних озброєнь, тим самим засвідчили прагнення щодо зміцнення світової колективної безпеки.

Анатолій Кінах наголосив, що до 2012 року мають бути розроблені чіткі параметри відвантаження високозбагаченого урану та наступного повернення в Україну вже низькозбагаченого. "Україні, яка пережила чорнобильську катастрофу, надзвичайно важливо йти шляхом скорочення ядерної небезпеки", - зазначив він.

На думку Анатолія Кінаха, наша країна зміцнює свій міжнародний авторитет як прогнозований, надійний партнер, шанований член міжнародного співтовариства. "Українську ініціативу відмовитись від зберігання високозбагаченого урану можна лише вітати. Цей вчинок підвищив авторитет України, став важливим кроком до підвищення колективної безпеки, - запевняє політик. - Таким чином Україна посилила свою позицію на світовій арені".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram