Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Середа, 10 серпня 2022 21:19
Новини: Політика
23790

Оператор life:) змінить тарифну політику та стиль

Мобільний оператор "Астеліт" (ТМ life:)) має намір змінити ринкову стратегію. Планується, зокрема, змінити тарифну політику оператора і стиль. Про це заявив генеральний директор "Астеліта" Тансу Єен, повідомляє "Коммерсантъ-Україна".

Новий бренд буде включати більше кольорів, основні з яких - жовтий і блакитний.

"Перш за все, зміни торкнуться наших корпоративних кольорів, логотипу та девізу компанії. Раніше він звучав "Можливо все!", Тепер він змінюється на

"Прагни на краще!". ... На жаль, поки що не маю права показати новий бренд, але його стиль включає в себе більше квітів, головні з яких - жовтий і блакитний. З тієї простої причини, що ми єдиний оператор, у якого є українські акціонери. Зміни почнуться з 24 квітня ", - зазначив Єен.

Крім того, важливе зміна відбулася в тарифній політиці компанії. Раніше оператор вводив нові тарифи, допускаючи, що абонент, який не скористається ніякими послугами поза тарифу, може бути збитковим. "Ми усвідомлювали, що близько 20% абонентів справді не будуть використовувати нічого понад умов тарифу і ми будемо втрачати на них гроші, а заробляти на що залишилися 80%, які будуть користуватися мобільним інтернетом та іншими сервісами. За рахунок прибутку від них ми перекривали збитки від тих 20% ", - зазначив він.

"Тепер абоненти, які не скористаються нічим, окрім голосових послуг в межах пакету, будуть обходитися нам в нуль. Ми наводимо всі свої тарифи до беззбитковості ", - підкреслив Єен.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram