Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Середа, 10 серпня 2022 20:35
Новини: Політика
18840

Коновалюк радить Тимошенко перечитати закони та вихваляє нову газову угоду

Завдяки новій газовій угоді україна вивільнить 4 мільярди доларів на рік, заявив депутат від ПР Валерій Коновалюк в ефірі одного з українських телеканалів.

За його словами, це дає Україні багато нових можливостей. Він також пояснив, що той факт, що Україна не підвищила вартість оренди ЧФ в Криму, є складовою угоди, адже Чорноморський флот і так щороку зменшує свою чисельність. Він не вважає таку ситуацію невигідною для України.

"Ми розуміємо, що це питання і політичне. Опозиція не розуміє, що ми отримуємо не тільки економічні вигоди, але і шанси модернізації нашої економіки. Через погані відносини з Росією ми втрачаємо гроші щороку", - зазначив депутат.

Коновалюк не вважає, що Україна втрачає частину незалежності через продовження терміну перебування ЧФ у Криму. "Ми підписали договір співробітництва як суверенні держави. Ми можемо спільно вливати на добробут людей", - каже регіонал про Україну та Росію.

Також Коновалюк порадив Юлії Тимошенко, що критикує нову угоду про газ в обмін на продовження терміну оренди ЧФ, перечитати Конституцію.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram