Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
18390

Тарасюк побачив у діях Януковича національну зраду

У НУНС вважають нові угоди з Росією про газ такими, що містять ознаки державної зради. Про це у ефірі одного з українських телеканалів заявив депутат від НУНС Борис Тарасюк. Коментуючи інвестиції в українську економіку у розмірі 40 мільярдів доларів, він підкреслив: "10 років - 40 мільярдів, це 4 мільярди на рік, 100 років 400 мільярдів, тисяча років...Це проста гра, жонглювання з тим, щоб здати національні інтереси".

До того ж, каже Тарасюк, ціна на газ буде такою, як була за уряду Тимошенко, адже вона весь рік була трохи більше 220 доларів. "Угода не відрізняється від попередньої, але означає серйозну здачу національних інтересів", - обурений Тарасюк.

"Тимошенко, коли за її уряду підписувалися контракти, не здавала національні інтереси. Як показав розвиток подій, вона забезпечила досить вигідні умови закупівлі російського газу. І була б така сама ціна, але без залишення Чорноморського флоту на 25 років", - каже депутат.

"Це рішення дійсно є безпрецедентним, воно має всі ознаки державної зради. Ми ініціювали позачергове засідання Верховної Ради, щоб розглянути це питання", - додав він.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram