Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
15165

Держслужбовці Греції проведуть 24-годинний страйк

Сотні тисяч державних службовців Греції проведуть в четвер 24-годинний страйк проти стабілізаційних заходів уряду, повідомила найбільша профспілка держслужбовців ADEDY.

Страйкарі протестують проти заходів уряду, який в спробі вивести країну з гострої боргової і бюджетної кризи знизило зарплати держслужбовців і збільшило споживчі податки. Профспілки вважають, що ці заходи не мають сенсу, оскільки скорочення державних витрат в кризу може привести до довготривалої рецесії і в цілому не покращить справи держави.

Страйк охопить, зокрема, всі державні установи, включаючи міністерства і відомства, податкові інспекції, страхові фонди, державні банки і митниці. Також страйкуватимуть вчителі шкіл і викладачі установ. Серед страйкарів опинилися також судові працівники і актори.

У страйку не беруть участь працівники транспорту. Авіадиспетчери, що спочатку планували 22-23 квітня провести безпрецедентний дводобовий страйк і закрити на цей час повітряний простір країни, вирішили скасувати страйк через хаос в авіасполученні, викликаний виверженням вулкану в Ісландії.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram