Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Понеділок, 15 серпня 2022 10:26
Новини: Політика
15030

Янукович за 100 доларів продав український суверенітет - Т.Стецьків

Народний депутат від НУ-НС Тарас Стецьків вважає, що підписана Віктором Януковичем угода про продовження на 25 років перебування Чорноморського флоту Росії на території України є неконституційною. Про це він сказав в коментарі ІМК.

"Янукович за 100 доларів продав український суверенітет. Він вчинив неконституційну дію, оскільки Конституція забороняє перебування будь-яких іноземних військових формувань на території України", - сказав Т.Стецьків.

Він також зазначив, що влада зараз почне розповідати про те, що завдяки цим угодами промисловість буде отримувати дешевий газ, а також, що не будуть підійматися ціни на газ для населення. "Влада буде тиснути на прагматичний містечковий інтерес, на ту частину населення, яка готова розміняти незалежність і свободу в обмін на дешевий газ", - вважає народний депутат.

За його словами в історичній перспективі ця угода шансів немає, бо як тільки поміняється влада, президент, цю угоду буде денонсовано і Чорноморський флот РФ за будь-яких обставин буде виведено з території України в 2017 році.

"Це однозначний крок Януковича, який показує, що він насправді лакей і маріонетка в руках Кремля. Цей крок розколює Україну і робить Януковича президентом тієї самої меншості, яка його обрала. Це вже не президент України, він не має ні моральних ні політичних підстав називатися президентом всієї України", - наголосив Т.Стецьків.

Він також зазначив, що В.Янукович дуже сильно продешевив, оскільки ринкова вартість оренди для Чорноморського флоту становить біля 2 млрд доларів на рік, а Україна отримала знижку на газ всього 100 доларів за тисячу кубометрів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram