Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
13830

"За Україну!" ініціює нацрух опору проти дій влади

"За Україну!" ініціює Національний рух опору проти дій влади, яка пішла на зраду національних інтересів. Про це йдеться у заяві партії, яку передали ІМК. Зокрема, у заяві йдеться:

"Партія "За Україну!" розцінює підписання Віктором Януковичем угоди про продовження на 25 років перебування Чорноморського флоту в Україні як пряме порушення Конституції України.

Стаття 17 Конституції недвозначно забороняє розташування на території України іноземних військових баз. Підписуючи угоду про базування російських військ на нашій землі, Янукович розтоптав Конституцію.

Недолугі спроби президента і його оточення виправдати харківські угоди можливим зниженням ціни на російський газ для своїх олігархів не витримують жодної критики. Україна не може бути предметом торгівлі.

Перші 50 днів діяльності Президента і його уряду засвідчують: команда Януковича не прийшла творити реформи, їхня мета - нищення всього українського й особисте збагачення.

Влада пішла на принципову здачу українських інтересів. В той час як цивілізовані країни розробляють родовища сланцевого газу, займаються енергозбереженням, Янукович рятує Газпром, збільшуючи закупівлю газу в 2010 році до 36,5 млрд кубометрів. Здача української ГТС і підземних газосховищ - це наступний етап.

Тому партія "За Україну!" ініціює Національний рух опору проти дій влади, яка пішла на підписання харківського пакту".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram