Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Пʼятниця, 12 серпня 2022 09:55
Новини: Політика
32865

У Севастополі пройдуть тренування параду ВМС ЗСУ і ЧФ РФ

У Севастополі розпочинаються спільні тренування парадних розрахунків військових частин та підрозділів, що братимуть участь у святкових заходах з нагоди відзначення 65‑ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Про це ІМК повідомляє прес-служба Міноборони України.

Згідно з планом проведення спільних урочистих заходів, 23, 27 та 29 квітня парадні розрахунки Військово-Морських Сил Збройних Сил України і Чорноморського флоту Російської Федерації, а також кілька розрахунків Повітряних Сил ЗС України та Міністерства внутрішніх справ України проведуть загальні тренування на плацу 15-го флотського екіпажу Чорноморського флоту Росії.

4 та 6 травня у центрі Севастополя відбудуться репетиції спільного параду.

9 травня у параді військ у Севастополі від Військово-Морських Сил ЗС України братимуть участь понад 500 військовослужбовців, від Повітряних Сил ЗС України понад - 90 військовослужбовців, від МВС України - близько 50 осіб, від Чорноморського флоту Росії - близько 750 військовослужбовців.

Аналогічні паради за участю військових моряків відбудуться у містах-героях Київ, Керч, Одеса, а також у Бахчисарайському, Донузлавському, Миколаївському, Очаківському, Сакському, Сімферопольському та Феодосійському гарнізонах Військово-Морських Сил.

На виконання рішення Кабінету Міністрів України у святкові дні до портів України зайдуть кораблі Чорноморського флоту Російської Федерації.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram