Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
12330

"Народна влада" виступає за нейтральний статус України

Партія "Народна влада" виступає за нейтральний статус України. Про це заявив голова політсили Йосип Вінський, коментуючи питання українсько- російських угод, що передбачають знижку на російський газ в обмін на пролонгацію перебування ЧФ на території України. Про це ІМК повідомили в прес-службі "Народна влада".

"Якщо українсько-російські угоди, підписані президентами двох держав під час зустрічі в Харкові 22 квітня 2010 року, буде ратифіковано Верховною Радою України, можна буде з певністю стверджувати: стратегічно Україна зазнала серйозного політичного програшу. Зокрема, наслідком підписаних угод вже в найближчий час стане наростання політичної конфронтації та поглиблення суперечностей між Західною, Центральною та Південно-Східною частинами України", - зазначив Й.Вінський.

За його словами, з точки зору боротьби з соціально-економічною кризою, завдяки передбаченій угодами суттєвій знижці на газ Україна може виграти.

"Але це станеться лише за умови, якщо українська влада правильно розпорядиться цим ресурсом та проведе протягом найближчого часу необхідні реформи в секторах енергозабезпечення, житлово-комунального господарства та енергозбереження. Від знижки на газ виграють передусім українські олігархи, які є основними споживачами російського газу", - зауважив Й.Вінський.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram