Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
13740

Влада пропонує найнижчі соцстандарти - М.Волинець

Влада пропонує найнижчі соціальні стандарти і думає, що люди це проковтнуть. Про це під час прес-конференції повідомив голова Конфедерації вільних профспілок Михайло Волинець.

"13 квітня за ініціативою влади було скликано засідання трьохсторонньої ради соціального діалогу при Президентові України за участю профспілок, органів влади і роботодавців. Нам пропонувалося узгодити програму дій уряду, а також підтримати проект бюджету на 2010 рік. Ми спитали, а хто його бачив? Міністр праці пояснив, що він є, і хто хотів, той його отримав, але хочу сказати, що навіть Федерація профспілок України, яку очолює В.Хара, зараз не допускаються до засідання Кабміну, не говорячи про те, що туди й близько не допускаються альтернативні незалежні профспілки. Засідання Кабміну проводяться в закритому режимі. Якби хотів хтось отримати той проект достроково, то це просто неможливо", - розповів він.

За словами М.Волинця, з 13 квітня пройшло 10 днів, і невідомо, коли відбудеться все-таки засідання ради по розгляду і утвердженню бюджету на 2010 рік, і чи взагалі воно відбудеться.

Також М.Волинець зауважив, на 13 квітня на трьохсторонній раді пропонували розглянути проект бюджетної резолюції на 2011 рік, де передбачено, що інфляція зросте на 13,2%, а зарплата - зросте на 5%.

"Ми спитали, як так? Нам говорять, що цей бюджет має бути бюджетом інвестування, економічних перетворень, він не має бути бюджетом проїдання. Так експерти прогнозують, що 2011 рік має бути стабільніший в економічному розвитку країни, ніж 2010 рік, і незрозуміло, як так, що інфляція зросте на 13,2%, а реально - на 18%, а зарплата зросте на 5%. Влада пропонує найнижчі соціальні стандарти і думає, що люди це проковтнуть", - резюмував він.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram